Haber Detayı
09 Nisan 2020 - Perşembe 13:33
 
Türk Polisi huzur ve güvenin teminatıdır
Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Adana ESOB) Başkanı Niyazi Göger, Türk Polis Teşkilatı’nın şanlı tarihi ve destansı mazisiyle milletine büyük bir sadakatle hizmet ettiğini söyledi.
GÜNDEM Haberi
Türk Polisi huzur ve güvenin teminatıdır

Adana ESOB Başkanı Niyazi Göger, Türk Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 175. yıl dönümü nedeniyle kutlama mesajı yayımladı. Geçmişi başarılarla dolu Türk Polis Teşkilatı’nın devletin en köklü kurumlarından biri olduğunu dile getiren Birlik Başkanı Niyazi Göger, “Türk Polisi, toplumsal düzeninin sağlanması, vatandaşların can ve mal güvenliğinin korunması, suçların önlenmesi ve ülkenin huzur, güven ve istikrarının güvencesi için cansiperane çalışmaktadır. Fedakarca hizmet veren polis teşkilatımız, milletimizin kendisine olan güveni ve sevgisini arkasına alarak, takdir edilecek başarılar elde etmiştir. Vatanı ve milleti uğruna gerektiğinde en kıymetli varlığı olan canını dahi vermekten hiçbir zaman kaçınmayan emniyet mensuplarımız, vatandaşımızın huzur ve güvenliği sağlamak uğrunda özveri ve cesaretle bu görevi yerine getirmektedir" dedi.

Türk polisinin halkla bütünleşmiş bir hizmet anlayışıyla görev yaptığının altını çizen Adana ESOB Başkanı Niyazi Göger, "İnsanı yaşat ki devlet yaşasın ilkesiyle hareket eden, gücünü Türk Milletinden alan Türk Polisinin, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da suçların önlenmesinde, suç ve suçluyla mücadelede üstlendiği tüm görev ve sorumlulukları eksiksiz olarak yerine getireceğine inancımız tamdır. Bu duygularla , ülkemizin dört bir yanında kahramanca görev yapan Türk Polis Teşkilatı'nın kıymetli mensuplarının 175. kuruluş yıl dönümünü kutluyor; vatan, bayrak, ezan, Kur’an ve tüm kutsal değerlerimiz için en kıymetli varlıkları olan canlarını feda eden aziz şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyor, kahraman gazilerimizi şükranla anıyorum" ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Türk, Polisi, huzur, ve, güvenin, teminatıdır,
Yorumlar
Haber Yazılımı